Buzdolabı Kart Tamiri Nasıl Yapılır?

Buzdolabı kart tamiri nasıl yapılır? Servisimize ulaşarak fiyatlar ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Haftanın her günü 08.00 - 22.00 saatler arasında servis hizmetimiz vardır. 1 yıl parça garantisi vardır.

buzdolabı kart tamiri nasıl yapılır

Buzdolabı Kart Tamiri Nasıl Yapılır?

Buzdolabı kart tamirinde ilk olarak buzdolabının fişi çekilir. Daha sonra cihazın içi boşaltılır. Cihazın üst rafında kapağı açılarak, pervanesinin çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Daha sonra buzdolabının gaz dolaşımını sağlayan hortumlarında tıkanıklık olup olmadığı kontrol edildikten sonra cihazın gazına bakılır.

Son olarak buzdolabının kartının kontrolü sağlanır. Eğer kart yanmış ise, buzdolabına bakan yetkili kişiler tarafından çıkartılarak servise götürülür. Servise gelen anakart işlemciden geçirilerek arıza tespiti yapılır. Onayınız dahilinde tamiri mümkün ise tamiri yapılır. Daha sonra müşterimize teslim edilerek, buzdolabına takılır. Aynı zamanda çalışıp çalışmadığı da kontrol edilir.

Tamir her zaman kesin çözüm olmamakla birlikte, buzdolabının kartı yanması durumunda değişimi daha güvenli bir yoldur. Buzdolabı kart değişimi fiyatları buzdolabının markasına göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi için buzdolabı kart tamiri fiyatı için yazımı okuyabilirsiniz.

Buzdolabı kart tamiri ve değişim hizmet sonrası servis fişinizi mutlaka almayı unutmayın. Parça garantisi ve serviş fişi, fatura gib, yapılan işleme dair belge bırakmayan servislerden uzak durmalısınız. Alyus, Grundig, Siemens buzdolabı karrt arızası için bize ulaşabilirsiniz. 


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz