Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır makinesi tamiri & bakımı ile ilgili 22 yıldır ilgilene firmamız uzman kadromuz ile gece gündüz demeden her daim sizlerin hizmetinizdedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat hattımızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır Makinesi Tamiri

Çamaşır Makinası Tamiri

Çamaşır Makinesi Tamircisi Zeki Usta

 

Gün içerisinde en çok kullandığımız ve en çok ihtiyaç duyduğumuz beyaz eşyaların başında çamaşır makinası gelmektedir. Her evde bulunan sıklıkla kullanıma açık olan çamaşır makinalarına düzenli şekilde bakım yapmak hem cihazın uzun süre bozulmadan kullanılması hem de kıyafetlerin daha temiz yıkanmasını sağlamaktadır.

Her ne kadar düzenli bir şekilde bakımı yapılıp hem de kullanım talimatına uygun şekilde kullanılsa da zamanla arıza çıkartabilmektedirler. Özellikle ev hanımlarının kurtarıcısı olan çamaşır makinalarının bozulması kullanıcıların canını oldukça sıkmaktadır. Servisimiz çeyrek asıra dayanan tecrübesi ile haftanın her günü ve her saati cihazınızın tamir, bakım ve onarımı için hizmet vermektedir.

 

 

Çamaşır makinaları da her cihaz gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır.. Hem cihazın kullanım ömrü açısından hem de kıyafetlerin daha temiz yıkanması için yıllık bakımlarının düzenli şekilde yapılması gerekmektedir. Kullanıcılar olarak çamaşır makinalarımız günlük hayatımızda olmazsa olmaz birer parçadır. Uzman ekibimiz ile çamaşır makinası bakımını en iyi şekilde yapmaktayız. Servisimizin hizmetlerinden yararlanmak için telefon numaralarımızdan ulaşarak anında hizmet alabilirsiniz. Çamaşır Makinesi Tamir-Bakım Servisi

 

Çamaşır makinaları zamanla sık kullanıma bağlı olarak, bakımının düzgün şekilde yapılmaması ve kullanım talimatına uygun bir şekilde kullanılmaması durumunda türlü sorunlar çıkartıp arızalanmaktadır. Bu arızalardan birkaçı şu şekildedir;  içerisine su almaması, aldığı suyu geri boşaltmaması, kazanının dönmemesi, alt tarafından su kaçırması, sıkma esnasında sesli çalışması veya kapağının kapanmaması gibi daha birçok sebepten dolayı arızalanmaktadırlar. Her ne kadar küçük gibi gözüken arızalar olsa da müdahale etmeden teknik bir servise başvurmanız hem cihazınız açısından hem de bütçeniz açısından oldukça uygun olacaktır. Bulaşık Makinesi Tamir-Bakım Servisi


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz