Buzdolabı Kart Tamiri Fiyatı

Buzdolabı kart tamiri güncel fiyat bilgisi için 444 28 46 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Servisimiz haftanın yedi günü 08.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet sağlamaktadır.

buzdolabı kart tamiri fiyatı

Buzdolabı Kart Tamiri Fiyatı

Buzdolabı sürekli kullanılan beyaz eşyalar arasındadır. Bu sürekli kullanımdan kaynaklı bir takım arızaları da beraberinde getirir. Tabi ki bu arızaları en aza indirmek, buzdolabı bakımını periyodik olarak yaptırmak ile mümkün.

Bakım sırasında birçok parça kontrolden geçeceğinden, arızalar kısa sürede tamir edilecektir. Hem de daha az maliyet ile cihazın ömrünü arttırabilirsiniz.

Buzdolabı ana kart fiyatları Arçelik, Siemens markalarında 250 – 300 tl arası olabilirken, Bosch, Ariston, Vestel gibi markalarda 400 – 500 tl arası değişebilmektedir. Bu fiyatlar her yıl değişebilir. Bu yüzden her zaman güncel fiyat bilgisi için teknik servisler ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı anakart tamiri her zaman kesin çözüm vermeyebilir. Arızanın tekrar oluşma olasılığı yüksektir. Kesin çözüm için buzdolabının anakartının değişmesi gerekmektedir. İlk olarak arıza tespiti için teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik servis anakartı sökerek, işlemciden geçirir. Daha sonra buzdolabı anakart arızasını tespit ederek onarımı sağlanıyorsa onarımını, olmuyor ise de değişimini yapacaktır. Buzdolabı kart arızası fiyatları için bizleri arayabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz