Altus Buzdolabı Elektronik Kart Arızası

Altus buzdolabı elektronik kart arızası için ulaşabileceğiniz numaramız 444 28 46 haftanın 7 günü 08.00 - 22.00 saatler arası bize ulaşabilirsiniz. 1 yıl garantili orijinal parça değişimi yapmaktayız.

altus buzdolabı elektronik kart arızası

Altus Buzdolabı Elektronik Kart Arızası

Buzdolabı elektronik kart arızaları birçok buzdolabı kullanıcısının başına gelmiş durumdur. Bu durum ile karşılaşıldığında buzdolabının soğutma sisteminde arızalanmalar veya buzdolabının su akıtması gibi durumlar sıklıkla yaşanacaktır.

Ancak her zaman buzdolabı soğutmuyor, su akıtıyor gibi durumlar buzdolabı anakart arızasının bir nedeni olmaz. Buzdolabında yaşanan başka bir sorun da bu durumlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden arıza durumlarında Altus teknik servis ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı bir yoldur.

Altus buzdolabı elektronik kart arızası durumlarında elektronik kartın değişmesi gerekebilir. Tamiri de mümkün olmakla birlikte, değişim her zaman garanti yoldur. Buzdolabı kart arızası fiyatları yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Altus buzdolabı elektronik kart arızası ile birçok etkenden karşılaşabiliriz. Aşırı voltaj yüklenmesi, buzdolabında bulunan başka bir arıza, buzdolabının hasar görmesi gibi faktörler elektronik kart arızasına neden olabilir. Bu noktada güvenilir bir hizmet almak için Altus teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan parça değişimlerinde servis fişinizi garanti süresi boyunca saklamayı unutmayın.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz