Buzdolabı Kart Arızası Fiyatları

Buzdolabı kart arızası fiyatları konusunda güncel fiyat bilgisi için 444 28 46 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 1 yıl garantili orijinal parça değişimini en uygun fiyatlardan sizlere sunuyoruz.

buzdolabı kart arızası fiyatları

Buzdolabı Kart Arızası Fiyatları

Buzdolabı aktif bir şekilde kullanılan cihazlar arasındadır. Bu cihazlar hem elektronik hem de çok kullanılmasından kaynaklı olarak arızalar meydana getirebilmektir. Bu arızalarda yaşadığınız sıkıntılar arasında olan anakart arızaları buzdolabının çalışmasını engelleyecektir.

Anakart arızaları aşırı voltaj yüklenmesi, buzdolabının darbe görmesi gibi etkenlerden meydana gelebilir. Buzdolabı su akıtıyor,  soğutmaya yapmıyor gibi problemlerde ilk karşılaşılan sorunlardır. Bu tür sorunlar anakarttan meydana gelebileceği gibi başka bir sorunda bu durumları tetikleyecektir.

Buzdolabı ana kart arızası hususunda tamir işlemi her zaman kesin çözüm göstermeyebilir. Bu yüzden tamir hizmeti almak yerinde buzdolabının arızalı kartını değiştirmek daha garanti bir çözüm yoludur.

Buzdolabı anakart fiyatları, ortalama buzdolabı anakart fiyatı 2021 için 400 – 500 tl arası değişmektedir. Bu fiyat her yıl buzdolabının marka ve modele göre değişmektedir. Arçelik buzdolabı anakart fiyatları 250 – 300 tl arası olurken Bosch, Ariston gibi markaların ana kart fiyatları 400 – 500 tl arası değişmektedir.

En güncel fiyat bilgisi için teknik servis ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı bir yol olacaktır.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz