Whirlpool Buzdolabı Kart Tamiri

Whirlpool buzdolabı kart tamiri fiyat ve detaylar için 444 28 46 numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet sağlıyoruz.

Whirlpool buzdolabı kart tamiri

Whirlpool Buzdolabı Kart Tamiri

Anakart üzerinde elektronik devre elemanları barındıran ve tüm sistemi yöneten bileşenlerden birisidir. Bu anakart arızalandığında buzdolabı işlemi tam anlamı ile yerine getiremez.

Genellikle servisler tamir yerine değişim yapmayı tercih ediyor. Çünkü kart tamiri sonrası arıza yine tekrarlanabilir, maddi açıdan da daha fazla maliyet çıkabilir. Bu durumda kart değişmesi kesin çözümdür.

Whirlpool buzdolabı kart yanması gibi bir durum yaşadığınızda tamir edildikten kısa bir süre sonra fonksiyonlar düzgün çalışmayabilir. Buzdolabı anakart değişimi hizmeti alarak garanti çözüm üretebilirsiniz. Tabi değiştirilen parçanın orijinal olması da cihazın sorunsuz çalışmasını etkileyen bir durumdur.

Peki buzdolabı anakart neden yanar? Buzdolabında regülasyon sistemi yer almaktadır. Cihazların  şebekede ki enerji en az ve en yüksek verim sağlayacak şekilde regüle edilir. Bu regüle edilme sınırı aşıldığı zaman buzdolabı anakart fazla miktardaki enerjiyi dağıtmakta zorlanacağından, kartta yanma meydana gelebilir.

Bu durumda Whirlpool buzdolabı teknik servis ile iletişime geçerek Whirlpool buzdolabı anakart değişim hizmeti alabilirsiniz.

,


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz