Vestel Buzdolabı Anakart Değişimi

Vestel buzdolabı anakart değişimi konularında orijinal parça ile 1 yıl garantili değişim yapmaktayız. 444 28 46 numaramızdan bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

vestel buzdolabı anakart değişimi

Vestel Buzdolabı Anakart Değişimi

Kullanmış olduğunız Vestel buzdolaplarında her zaman birtakım sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunlar çoğu zaman basit bir arıza da olsa bazı durumlarda anakart arızası gibi tüm sistemi etkileyecek sorunlar ile de karşılaşabiliriz.

Bu durumda buna sebep olan arızalar tespit edilerek, onarımı sağlanır. Arızanın boyutuna göre ana kartın değişmesi de gerekebilir. Bu yüzden Vestel teknik servis ile görüşerek Vestel buzdolabı ana kart arıza tespiti hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Anakartta bir arıza meydana geldiğinde buzdolabı soğutmayı keser, çalışmaz veya su akıtabilir. Ama bu belirttiğimiz sorunlar her zaman anakartta meydana gelmez. Cihazda bulunan başka parçaların arızalanması da bu sorunlara sebebiyet verebilir. Vestel buzdolabı anakart arızası için teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Vestel buzdolabı anakart değişimi fiyatı ortalama 250 – 400 tl arası değişmektedir. Fiyatlar her yıl değişeceğinden net fiyat bilgisi için Vestel teknik servis ile iletişime geçmelisiniz. Artan dolar fiyatları, gelişen teknoloji nedeni ile fiyatlar da artış gösterebilmektedir. Bu fiyatlar Vestel buzdolabı anakart değişimi fiyatı 2021 için baz alınmalıdır.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz