Vestel Buzdolabı Anakart Arızası

Vestel buzdolabı anakart arızası durumlarında haftanın 7 günü ulaşabileceğiniz servisimiz orijinal parça ile değişimini yapmaktayız. 444 28 46 numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Vestel buzdolabı anakart arızası

Vestel Buzdolabı Anakart Arızası

Vestel buzdolabı teknik servisimize gelen ana kart en kısa süre içerisine arıza tespiti yapılır, daha sonra onarımı sağlanarak sizlere teslim edilir. Ana kart arızalarında ciddi bir problem olduğunda değişimi daha uygun bir yöntemdir.

Buzdolabının tüm çalışma fonksiyonlarını etkileyen anakart arızası, kısa süre içerisinde tamir edilmelidir. Aksi takdirde istenmeyen sorunlar ile karşılaşabilinir.

Kullanmış olduğunuz Vestel buzdolabınızda yaşanan anakart arızasına belirli birkaç faktörler sebep olabilir. Bu faktörler buzdolabının hasar görmesi, kapaklarının çok sert kapatılması, en bilindik olan aşırı voltaj yüklenmesi ya da cihazınızda oluşan başka bir arızanın ana kartı tetiklemesi.

Bu gibi durumlarda en net çözüm için Vestel teknik servis ile iletişime geçmelisiniz. Arızanın kısa süre içerisinde onarılması da maliyeti azaltan bir yöntemdir. Bazı durumlarda da Vestel buzdolabı ana kart tamiri mümkün olmayabilir. Bu durumda buzdolabı anakart değişimi yapılmalıdır. Buna ek olarak değiştirilen parçanın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz.

Hizmet aldığınız Vestel teknik servisten servis fişinizi mutlaka değiştirilen parçanın garantisi olması adına almayı unutmayın.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz