Siemens Buzdolabı Anakart Fiyatları

Siemens buzdolabı anakart fiyatları, Siemens buzdolabı anakart tamiri gibi hususlarda 444 28 46 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. 08.00 - 22.00 saatler arasında haftanın her günü hizmet sağlıyoruz.

siemens buzdolabı anakart fiyatları

Siemens Buzdolabı Anakart Fiyatları

Buzdolabı anakartı sistemin yönetilmesini sağlar. Bu kartta arıza olduğunda ilk karşımıza çıkan sorun buzdolabının soğutmamasıdır. Veya buzdolabı su akıtıyor, sesli çalışıyor gibi sorunlarda karşımıza çıkabilmektedir. Fakat bu durumlarda sorun her zaman anakarttan meydana gelmez. Bu yüzden teknik servis ile iletişime geçerek arıza tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Buzdolabı anakart arızalarında en ciddi problemlerden biriside anakartın yanmasıdır. Aşırı voltaj yüklenmesi anakartın yanmasına neden olan etkenlerden biridir. Anakart kaldırabileceğinden fazla elektrik akımını tanımakta ve yönlendirmekte zorlanacaktır. Bu durumda buzdolabı kart yanması problemi ile karşılaşmamız mümkündür.

Anakartın yanması durumunda, kartın değiştirilmesi en kesin çözümdür. Siemens buzdolabı anakart fiyatları ortalama 250 - 400 tl arası değişmektedir. Fiyatlar her yıl değişeceğinden güncel fiyat bilgisi için Siemens teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Siemens teknik servis hizmeti sonrası üzerinde firma bilgileri, imza ve kaşe bulunan servis fişi veya faturanızı almayı unutmayınız. Ayrıca parça değişimlerinde garanti vermeyen servislerden hizmet almamalısınız. Servis fişine de garanti süresi boyunca saklayın.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz