Samsung Buzdolabı Anakart Fiyatları

Samsung buzdolabı anakart fiyatları için 444 28 46 numaramızdan servisimize ulaşabilirsiniz. Değiştirdiğimiz parçalar 1 yıl garantilidir. Haftanın her günü 08.00 - 22.00 saatler arasında bizlere ulaşabilirsiniz.

samsung buzdolabı anakart fiyatları

Samsung Buzdolabı Anakart Fiyatları

Samsung buzdolabı anakart fiyatları hususunda ortalama fiyat bilgisi vermek gerekirse, 400 -500 tl arası değişmektedir. Bu fiyatlar gelişen teknoloji, doların artışı gibi nedenlerden dolayı her yıl artmaktadır. Samsung teknik servisler ile iletişime geçerek fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Buzdolabı anakart değişimi hususunda parçanın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Orijinal olmayan parçalar buzdolabına zarar verecektir. Ayrıca değiştirilen parçaya garanti sunmayan servislerden hizmet almamanız sizin için daha güvenilir bir yoldur.

Samsung teknik servis adı altında hizmet veren birçok korsan servis bulunmaktadır. Bu tür servisler işlem sonrası servis fişi bırakmaz, ayrıca parçaya da garanti vermez. Bu tür servislerden hizmet almanız hem size daha fazla maliyet, hem de sorunun sürekli karşınıza çıkmanıza sebep olacaktır.

Bu yüzden güvenilir ve garantili hizmet sunan Samsung teknik servis ile iletişime geçmelisiniz. Buzdolabı anakartı, cihazın çalışma fonksiyonları düzenleyen beynidir. Samsung buzdolabı anakart arızası olduğu zaman buzdolabınız çalışmayacaktır. Bu yüzden buzdolabı anakartını değiştirerek ilk günki performansında cihazınızı kullanabilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz