Regal Buzdolabı Anakart Fiyatları

Regal buzdolabı anakart fiyatları için 444 28 46 numaramızdan servisimize ulaşabilirsiniz. 1 yıl garantili orijinal parça ile buzdolabı anakart değişimi yapmaktayız. Haftanın her günü 08.00 - 22.00 saatler arasında hizmet sağlıyoruz.

regal buzdolabı anakart fiyatları

Regal Buzdolabı Anakart Fiyatları

Aktif olarak kullandığımız buzdolaplarında, bakımı yapılmaması, yanlış kullanımdan veya uzun süre kullanılmasından dolayı parçalarında arızalar oluşabilir. Arızalar her elektronik cihazların başına gelen bir durumdur. Bu arızalar için Regal teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı anakart sistemin beynidir. Cihazın fonksiyonları bu sistem sayesinde çalışır. Bu kartta arıza meydana geldiğinde de doğal olarak buzdolabı çalışmaz. Bu durumda Regal teknik servis ile görüşerek hizmet almalısınız.

Buzdolabı kart arızaları hususunda tamir edilmesinden çok değiştirilmesi daha tercih edilen bir durumdur. Çünkü tamir işlemi sonrası tekrar arıza vermesi yüksek bir ihtimaldir. Regal buzdolabı anakart fiyatları ise her yıl artan dolar fiyatları ile değişmektedir. Güncel fiyat bilgisi için Regal teknik servis ile iletişime geçmeniz daha mantıklı bir yoldur.  Ortalama fiyat bilgisi vermek gerekirse,  250 – 300 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Kesinlikle hizmet aldığınız servisten servis fişinizi almayı unutmayın. Garanti süresinde her hangi bir arıza meydana geldiğinde servis fişiniz ile Regal teknik servisten tekrar hizmet alabilirsiniz. Ayrıca servis fişinizi garanti süresi boyunca saklamayı unutmayın.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz