Profilo Buzdolabı Anakart Fiyatı

Profilo buzdolabı anakart fiyat bilgisi için 444 28 46 nuramızdan bizlere ulaşarak en güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Haftanın 7 günü 08.00 - 22.00 saatleri arasında hizmet sunuyoruz.

Profilo buzdolabı anakart fiyatı

Profilo Buzdolabı Anakart Fiyatı

Profilo buzdolabı anakart fiyatları ortalama 400 ile 500 tl arası değişmektedir. Fiyatlar her yıl değişebilmektedir. Bu yüzden güncel fiyat bilgisi için Profilo buzdolabı teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.

Buzdolabı anakartı buzdolabının en önemli parçasıdır. Buzdolabının beyni de dediğimiz bu parça tüm sistemi yöneten bir bileşendir. Bu parçada buzdolabı anakart arızası olması durumunda teknik servise ulaşarak arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

Buzdolabınızın takılı olduğu prizden elektrik akımı olduğu halde, çalışmıyor ise anakartta arıza olabilir. Bunun tespiti için teknik servisler ile iletişime geçerek, arızaya neden olan unsurların kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Arıza herhangi bir nedenden kaynaklanmıyor ise Profilo teknik servis tarafından anakart sökülerek, testlere tabi tutulur. Test sonucu sorun anakart üzerinden kaynaklanıyor ise, işlemciden geçirilerek sorun tespit edilir. Tamiri mümkün ise tamiri, değil ise de yenisi ile değiştirilir.

Her zaman anakartın değiştirilmesi daha güvenli bir yöntemdir. Güncel fiyat bilgisi için Profilo teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz