Lg Buzdolabı Anakart Fiyatları

Lg buzdolabı anakart fiyatları için 444 28 46 numaramızdan servisimize ulaşın. 1 yıl garantili parça değişimi hizmetimizi haftanın her günü en uygun fiyatlardan sunuyoruz.

lg buzdolabı anakart fiyatları

Lg Buzdolabı Anakart Fiyatları

Lg buzdolabı kullanıcılarımızın çok sık karşılaştığı arızalardan bir tanesi de buzdolabı anakart arızasıdır. Bu tür arızalar profesyonel servis hizmeti gerektiğinden Lg teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Anakartta meydana gelen buzdolabı anakart arızaları buzdolabının çalışmamasına neden olacaktır. Bu yüzden kısa sürede müdahale edilmelidir. Anakart tamiri de mümkündür fakat, ilerleyen zamanlarda arızanın tekrar etme ihtimali yüksektir. Bu yüzden Lg buzdolabı anakart değişimi yaparak uzun yıllar buzdolabınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Lg buzdolabı anakart fiyatları ise, ortalama 400 – 500 tl arası değişmektedir. Bu fiyatlar Lg buzdolabı anakart fiyatları 2021 mart ayı için baz alınmalıdır. Günümüzde sürekli değişen yaşam şartları, doların artışı gibi nedenler fiyat artışına neden olmaktadır.  Bu yüzden güncel fiyat bilgisi için Lg teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı anakart değişimi hizmetinde değiştirilen anakartın orijinal olmasına özen gösterin. Bazı teknik servisler orijinal parça kullanmadan işlem yapmaktadır. Bu durum cihazınıza daha fazla zarar vereceğinden servisinizi seçerken dikkatli davranmalısınız. Servis fişi vermeyen firmalardan da hizmet almamalısınız.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz