İndesit Buzdolabı Anakart Fiyatları

İndesit buzdolabı anakart fiyatları en uygun fiyattan 1 yıl parça garantisi ile haftanın her günü sizlere sunuyoruz. 444 28 4 6numaramızdan bizimle iletişime geçerek en güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

indesit buzdolabı anakart fiyatları

İndesit Buzdolabı Anakart Fiyatları

Çalışma şekli olarak bilgisayara sistemine de benzeyen buzdolaplarında, çalışma fonksiyonları belli bir komuta bağlıdır. Bu komut buzdolabının beyni, anakart ile sağlanır. Bu durumda anakartta arıza olması halinde buzdolabında çalışma fonksiyonları düzenli çalışmaz.

Anakart buzdolabının diğer fonksiyonlarına güç dağılımı sağlar. Bu güç belirli bir miktarda olması gerekmektedir. Aşırı voltaj akımı buzdolabının anakartının yanmasına sebebiyet verecektir. Aşırı voltaj yüklenmesi, buzdolabı anakart arızaları arasında çok sık rastlanılan bir durumdur.

Bu durumda buzdolabı anakart değişimi yaparak, kesin çözüm sağlayabilirsiniz. Buzdolabı anakart fiyatları buzdolabının marka ve modeline göre değişen bir durumdur. Vestel, Ariston, Bosch gibi markalarda buzdolabı anakart fiyatları ortalama 400 -500 tl arası değişirken, Arçelik, Siemens gibi markaların anakart fiyatı 250 – 300 tl arasında değişebilmektedir.

Bu fiyatları buzdolabı anakart fiyatı 2021 için baz alınmış fiyattır. Çok basit bir örnekle doların artması gibi durumlarda buzdolabı anakart fiyatları da artmaktadır.  Bu durum da en güncel fiyat bilgisi için teknik servis ile iletişime geçmeniz daha doğru olacaktır.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz