Haraççı Beyaz Eşya Servisi

Haraççı Beyaz Eşya Servisi ,Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır veya Bulaşık Makinesi tamircisi, Klima-kombi servisi Zeki Usta size bir telefon numarası kadar yakın.

Haraççı Beyaz Eşya Servisi

Haraççı Beyaz Eşya Servisi
Haraççı Beyaz Eşya Servisimiz siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde hizmete başladığımız günden bu yana öncelikli misyon ve vizyonumuz gerek içinde bulunduğumuz Haraççı halkına gerekse İstanbul ilçelerinde ki bir çok ev ve iş yerine kaliteli hizmet vermeyi hedefledik.

İstanbul Servisi olarak beyaz eşyalarınıza ekonomik ve garantili bakım işlemini sizler için yapmaktayız. İstanbul Teknik Servisimiz; mobil ekiplerini devreye sokarak sizlere anında müdahale etme ve arıza sonlandırma kolaylığı getirmiştir. Haraççı Beyaz Eşya Servisimiz, sertifikalı ve eğitimli personeli ile dikkatli ve titiz çalışmaktadır. İstanbul 'in tüm semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 1 yıl işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. İstanbul Tamir Servisimiz hızlı ulaşım sağlamak için gezici ekiplerini görevlendirmiştir. İstanbul Servisimiz olmazsa olmazımız olan beyaz eşyalara etkili ve ekonomik tamirat sunmaktadır. İstanbul Arnavutköy ilçesi  Haraççı Beyaz Eşya Servisi olarak buzdolabından çamaşır ve bulaşık makinesine kadar yaşadığınız arızalarınızı kolay şekilde tamir etmekteyiz.

Haraççı Beyaz Eşya Servisi ekiplerimiz beyaz eşyalar konusunda uzmandır.

Haraççı Beyaz Eşya Servisimiz tamiri ayrıca enerji faturanızı da azaltır ve denetlenmeyen sistemlerin neden olduğu onarımları önlemeye yardımcı olur. İstanbul özel servisimiz her ihtiyaca yönelik servis seçenekleri ile hizmet vermektedir. İstanbul teknik servisimiz, beyaz eşya ürünlerinize ekonomik fiyatlı müdahalelerde bulunarak sizleri son derece mutlu etmektedir. İstanbul Beyaz eşya servisimiz, size bir telefon kadar yakındır. İstanbul servisi firmamız, konusunda başarılı çözümler üreten ve oldukça başarılı ustalarına görev vererek çalışmaktadır. Bulaşık makinem arıza yaptı tamirciye ihtiyacım var dediğiniz de ise İstanbul Haraççı bulaşık makinesi arıza servisimiz aynı gün hizmet sağlamaktadır. Haraççı beyaz eşya ustası servisi olarak hizmet verdiğimiz iller arasında İstanbul ili de bulunmaktadır. İstanbul Servisi olarak cihazınıza gerekli tüm bakımları yapmakla beraber yıllık garantisini de vermekteyiz. İstanbul Servisimiz bölgenin ihtiyacı olan servis ve bakım açığını adeta bir örümcek ağı gibi saran hizmet birimleri ile kontrol altına almıştır.
 

Haraççı Televizyon Tamircisi

Haraççı Televizyon Tamircisi
Haraççı Televizyon Tamircisi olarak, Haraççı ve diğer mahallelerde şehrin diğer bölgesinde de olabilirsiniz, çağrı merkezimizi aramanızdan sonra hemen hızlıca ustalarımızı konu ile ilgili bilgilendirip açtığınız telefonlara yanıt veriyoruz. En iyi uydu alıcısı, tv tamir, uydu alıcılar ve recever meselelerinde her zaman yanınızdan olan , İstanbul Haraççı civarında bir çok çözüme imza atmıştır. İstanbul Haraççı gibi başka semtlerde ikamet ettiğiniz bölge farketmeksizin, yapacağınız bir çağrı ile çağrı merkezimiz hızlıca ustalarımızı yönlendirip 7/24 çağrılarınızı cevaplıyoruz.Bu merkezlerimizden biriside Acıbadem Beyaz Eşya Servisidir. İstanbul Haraççı ile diğer semtlerde herhangi bir bölgede, çağrı telefonumuzu aramanız suretiyle hemen hızlıca saha ekibimizi yönlendirirken 7/24 çağrılarınızı cevaplıyoruz.

Uydu çanak, çanak anten kurulum, tv uydu alıcısı ve next nextstar gibi konularda servis firmanız , İstanbul Haraççı ve diğer mahallelerde hep yardımınıza yetişmiştir. Merkezi uydu sistemi, recever, mini uydu alıcı ve anten kurulumu hizmetleri yapan , İstanbul Haraççı ve diğer mahallelerde hep yardımınıza yetişmiştir.

Haraççı Televizyon Tamircisi  Uydu servisi konusu çerçevesinde İstanbul genelinde faaliyet gösteren , Haraççı ve yakın bölgelerde uydu servisi, merkezi uydu sistemi, uydu anten kurulumu konularına dair 7/24 destek sağlıyor. İstanbul Haraççı ile çevresinde herhangi bir mahallede veya semtte de oturuyor olabilirsiniz, herhangi bir zamanda aramanız neticesinde acil bir şekilde ustalarımızı konu ile ilgili bilgilendirip telefon aramalarınıza cevap veriyoruz. İstanbul Haraççı ile çevresinde ikamet ettiğiniz bölge farketmeksizin, telefonla aramanız suretiyle acil destek ekibimiz hemen ustalarımızı konu ile ilgili bilgilendirip telefon bildirimlerinizi neticeye vardırıyoruz. Anten ince ayar bakım montaj, çanak anten, türksat uydu montajı ve anten ayarı konusunda faaliyet gösteren , İstanbul Haraççı yanında şehir geneline de servis desteği bulunuyor.

Hd lnb, en ucuz uydu, mini uydular ve anten fiyatları destek hizmetleri veren , İstanbul Haraççı civarında sayısız işlem gerçekleştirmiştir. Uydu alıcısı fiyatları, digital uydu, dsmart servisi ve anten ayar çerçevesinde devamlı yanınızda olan , Haraççı Televizyon Tamircisi  Haraççı semtinde bir çok proje gerçekleştirmiştir.

Haraççı Buzdolabı Servisi

Haraççı Buzdolabı Servisi
Biz Haraççı Buzdolabı Servisi Olarak Yaptığımız işler de memnuniyet ve sorunlar için geri dönüşler sağlıyoruz. Haraççı servis merkezimiz de çamaşır makinesi kart değişimi güvenli ve işini bilen teknisyenler tarafından yapılır. Kaliteli ve tasarımları ile özellikle tercih edilen Sıemens markası, Haraççı servis hizmetleri bakımından da birçok markadan çok daha üstün bir anlayış ve kaliteyle hizmet vermektedir. Haraççı Buzdolabı Servisi  de müşteri memnuniyeti en dikkat ettiğimiz durumdur. Arçelik Haraççı derin dondurucu servisimiz haftanın her günü servis hizmeti sunar. Buzdolabı servis hizmetlerimiz Haraççı genelin de uygun fiyatta yapılmaktadır. Haraççı servis merkezin de müşteriye saygılı, Güler yüzlü ve ekonomik fiyatlı servis hizmeti almanız mümkündür.

Müşteri memnuniyeti Haraççı Buzdolabı Servisi  servisimiz de her şeyden önde gelmektedir. Haraççı Teknik hizmet sunan Beyaz Eşya Servisleri firmamız beyaz eşya servisi alanında da uzman personeli ve kaliteli donanımıyla tüm arızalar için yanınızdadır.

Haraççı beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarımını aksatmamanız önemle tavsiye ederiz. Haraççı servisimiz haftanın her günü servis hizmeti vererek acil servis hizmeti de bulunmaktadır. Haraççı beyaz eşya servis talebiniz olduğun da gezici ekibimiz en kısa süre de belirttiğiniz yere gelir. Konusunda uzman Haraççı Servis Merkez olarak müşterilerimize en kısa zamanda hizmet vermek için gezici servislerimiz ile her semt ve bölgesine Servis Merkez hizmeti götürmekteyiz. İnternet ortamında da en çok aranan Haraççı teknik servis ekibimiz verdiği hizmetlerin karşılığını müşteri memnuniyeti ile almaktadır. En yakın Haraççı çamaşır makinesi servisine ulaşmak istiyorsunuz bizden yardım alabilirsiniz. Haraççı buzdolabı servis personellerimiz servis olmanın bilincini otutturmuş ve kaliteli teknisyenlerdir. Beylerbeyi Beyaz Eşya Servisi çalışanlarımızda  tüm İstanbul da ki ustalarımız gibi deneyimleri ile ön plandadırlar.

Haraççı Buzdolabı Servisi   Güvenilir, Tecrübeli, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık yetkili servis tecrübesine sahiptir.

Sektörünün en yenilikçi hizmetini sunan Haraççı buzdolabı servisi tamircileri ile bakım zamanlarınız için hatırlatma hizmeti alabilirsiniz. Bulaşık makinesi sorunlariyla karşılaşmamak için Haraççı buzdolabı servisi sizin yanınızda. Haraççı Teknik Servisi, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle çalışma hayatına devam etmektedir. Haraççı buzdolabı tamir servisin de buzdolabı kanal temizliği uygun fiyatlar ile yapılır Buzdolabı tamirini Haraççı servis merkezinde her gün yapmaktayız. Haraççı Beko servis ekibimizden merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Arıza yapan çamaşır makinesin de yerinde sorun giderilebiliyorsa tamir işlemine hemen başlanır, büyük bir arıza var ise ve yerinde tamiri mümkün değilse beyaz eşyanız Haraççı Buzdolabı Servisi getirilir. Haraççı servis merkezimizde deneyimimiz ve güçlü kadromuzla sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Haraççı beyaz eşya servisi olarak ürünlerinizde yaşadığınız donanımsal sıkıntılarınızı ve sorunlarınızı en kısa sürede çözerek mağduriyetinizi gidermekteyiz. Haraççı semtini her yerindeyiz.

Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi
Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi

Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi olarak makinelerini tamir ederken ve parça değişimlerinde muadil parçalar kullanmıyoruz. Çamaşır makinelerimize düzenli olarak bakım yapmak, hem kıyafetleri daha temiz yıkamasını hem de makinemizin uzun süre bozulmadan kullanılmasını sağlar. Doğru bir kullanım her zaman makinenin ömrünü uzatacağı gibi bununla birlikte performansından da hiçbir şey kaybetmemesini sağlayacaktır. Çamaşır makinelerinde sıkça görülen e01 hata kodu temel olarak kapak kaynaklı hatalardan dolayı görülmektedir. Çamaşır makinesinin kazanı delik olduğu için su akıtır. Çamaşır makinesinin ısıtma rolesi arızalı olduğu takdirde cihaz ısıtma yapmaz. Çamaşır makinesinin deterjan kutusunun hortumları delik olduğu için su akıtır. Servisimiz çamaşır makinası onarımı, tamiri ve bakımı yapar. Çamaşır makinesi motoru, yıkama programında da sıkma hızında çalışıyorsa hız kontrol ünitesi arızalı olabilir.

Çocuk kilidi; çocuklarınızın güvenliklerini sağlamak amacıyla, makinedeki tuşlara basılmasını ve programlarda değişiklik yapılmasını engelleyen bir sistemdir. çamaşır makinesi c5 arızası makinenizin tahliye filtresi tıkalı olması durumunda görülebilir.

Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi firmamızın temel prensibi kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla beyaz eşya tamir, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. İtibarımızın en önemli sebebi olarak, müşterilerimizle yıllar içerisinde kurduğumuz kalıcı ilişkileri görüyoruz. Dengesiz yerleştirilen makineler, özellikle yüksek sıkma devirlerinde taklama veya tıklama sesi çıkarabilir. F3 arızasını gördüğünüzde hemen servis çağırmalısınız. Çamaşır makinesi tamir servisi fiyatlarımız oldukça uygun olup bütçenizi sarsmayacak fiyatlardan oluşmaktadır. Teknik servisimiz çamaşır makinesi lastik değişimini en uygun fiyatları sunarak sizlere hizmet sağlamaktadır. Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi gibi Tuzla Beyaz Eşya Servisimiz de tüm çamaşır makine tamir bakım ve onarım işlerin de sizlere garantili hizmet sunarak bu yolda ilerlemektedir. çamaşır makinesi iç kısım kireçlenmeleri, boru tıkanıklıkları ve hidrofor arızalarından kaynaklı gerçekleşen çalışmama durumları analiz edilerek, onarım için ince işçilikle üstesinden gelinecektir. çamaşır makinesinin kazanı ile ön kapağı arasında bulunan körük lastiği de zaman içerisinde yırtılabilmektedir. Kötü hava koşullarına bağlı elektrik tesisatında akım/voltaj dengesizlikleri meydana gelmesi durumda ana kart yanabilir.

Çamaşır makinesinin ana kart arızalı olduğu takdirde cihaz ısıtma yapmaz.

Çamaşır makinesinin kazanının dönüşünün temel bileşeni olan bilyelerin dağılması pek çok farklı etkene bağlı olarak meydana gelebilmektedir. çamaşır makinesinin temel çalışmasında elektronik kart devresinin oldukça önemli bir rolü bulunmaktadır. Bakımı yapıldığın da daha az arıza verecek olan makineleriniz sizlere daha az masraflı ve daha çok yararlı bir hale gelecektir. Parçaların garanti süresi genellikle bir yıldır. Çocuk kilidi etkinleştirildiğinde gösterge panelinde CL ibaresi görünür ve makinenin butonları devre dışı bırakılır. Her türlü beyaz eşyalarınızın periyodik olarak düzenli bakımı cihazınızın sağlıklı kullanımı açısından oldukça önemlidir. Çamaşır makinesinin suyla olan teması nedeniyle içerisinde oluşan birikme ya da kireçlenme sorunlarıyla karşılaşılabilmektedir. Çamaşır makinesinin çalıştığında yaptığı ve yapmadığı işlemlerden ana karttın arızalı olup olmadığını anlarız. Çamaşır makinesi ; yoğun olarak kullanılan bir beyaz eşya grubuna girmektedir. Çamaşır makinelerinin bazılarında 2 adet, bazı cihazlarda ise toplamda 5 adet amortisör bulunmaktadır. Haraççı Çamaşır Makinesi Servisi makinenizde oluşabilecek tüm sorunları ve arızaları kalıcı bir şekilde çözecek ve sizlere uzun ömürlü kullanım sunacaktır.Firmamız hakkında fikir edinebilmek için birde Beşiktaş Beyaz Eşya Servisi  sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Haraççı Bulaşık Makinesi Servisi

Haraççı Bulaşık Makinesi Servisi
Haraççı Bulaşık Makinesi Servisi bulaşık makinalrında oluşabilecek tüm sorunları çözme konusunda mahir ustalarla çalışmaktadır.Çamaşır makinesindeki su taşma seviyesine gelmiş ise pompa acil durum modunda fazla suyu dışarı pompalamaya başlar. Bulaşık Makinası Servisi arayan müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçerek profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanabilirler. Bulaşık makineniz ile ilgili bazı sorunlar yaşıyorsanız sorunun kaynağını ve nedenini tespit etmenize ve gidermenize yardımcı olacak test döngüsünü çalıştırabilirsiniz. Bulaşık makinesi su tahliye edemiyorsa, makinenin dip kısmında birikerek su yolunu tıkamış kir parçalarını temizleyin. Bulaşık makinesi mekanik eylem sisteminin arızalanmasının nedeni, kural olarak, bir silikon membrandır - daha kesin olarak, yüzeyin bozulması şeklinde fiziksel hasarıdır.

Bulaşık makinesinin ayaklarında bulanan vidayı sol tarafa doğru çevirdiğinizde ayaklar uzayacak; sağ tarafa doğru çevirdiğinizde ise kısalacaktır.

Bulaşık makinenizin su almamasının başka bir nedeni de pompa motorunda meydana gelen bir arıza olabilir. Bulaşık makinesi suyu ısıtmıyor ise rezistansta problem olduğunun göstergesidir. Bulaşık makineniz aşırı ısınma gösteriyor ve su soğuk oluyorsa makinanıza daha fazla zarar vermeden rezistansı değiştirmeniz gerekir. Bulaşık makinesi ekranında hata kodu göstermesi ve makine yıkamaya başlamıyor ise motor onarımına ihtiyacı olduğunun göstergesidir.Haraççı Bulaşık Makinesi Servisi ve tüm şubelerimiz gimi İstanbul Beyaz Eşya Servisimiz de de işinde deneyimli ustalardan oluşan kadromuzla sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Bulaşık makinesi Isıtma problemi en sık karşılaşılan sorunlar arasındadır. Bulaşık makinesi yanıp sönen Başlat ışığı normal bir durum değildir.

Bulaşık makinesi parlatıcı ayarı fabrika çıkışında 3 ya da 4 konumuna getirilmektedir. Bulaşık makinesinin içinde su kalmışsa, "Programın iptal edilmesi" bölümündeki işlemleri uygulayarak makinedeki suyun tahliye edilmesini sağlamalısınız. Bulaşık makinesi şamandıra mekanizması genellikle plastiktir ve bir kubbe veya tüpe benzemektedir.Bütün bu sorunların çözümünde Haraççı Bulaşık Makinesi Servisi olarak sizlerin bir telefon kadar yakınınızdayız.

 

Haraççı Derin Dondurucu Tamiri


Haraççı Derin Dondurucu Servisi  olarak gelişmiş atölyeler ve servis araçlarımız ile Haraççı derin dondurucu tamiri servis ekibimiz aynı gün servis imkanı sunar. Haraççı İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde hizmet veren servisimiz yapmış olduğu çalışmalar sayesinde kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Derin dondurucu servisi hizmetini Haraççı geneline sunmaktayız. Önemli olan elektronik eşyalarınızın hayati önem taşıdığını bilerek Haraççı Derin Dondurucu Servisi servisi en kısa süre de tamir gerçekleştirir. Haraççı genelin de en ücra köşesine kadar hizmet veren servisimiz kaliteli servisi ayağınıza getirir. Uygun fiyatlar ile Haraççı servislerimizde bulaşık makinesi orjinal parça değişimi yapmaktayız. Haraççı Derin Dondurucu Servisi teknisyenlerimiz hepsi işinde uzman ve garantili tamir yapan kişilerdir.

 

Haraççı Kombi Servisi

Haraççı Kombi Servisi

Haraççı Kombi Servisimizden bakım hizmeti ile bulunduğunuz yer için destek alabilir ve kombinizi kış aylarına hazırlayabilirsiniz.Haraççı kombi servisi olarak sizlere en uygun fiyatla kombi tamiri yapıyoruz. İstanbul ilinin neresinde olursanız olun çekinmeden servisimizi arayarak, teknik destek alabilirsiniz. İstanbul semti için profesyonel kadromuz araçlarında yedek parça ile aynı gün kombi onarımı yaparak, zamandan tasarruf ederiz. Haraççı İstanbul kombi bakım servisi bakım işlemini uygularken sizlere de ayrıntılı olarak bilgi vermektedirler. İstanbul kombi teknik servisi (Arıza ve Bakım) Haraççı - İstanbul bölgelerinde her marka kombi bakımı ve tamiri itinayla yapılır. İstanbul ve tüm çevresinde en kaliteli kombi hizmeti almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz. Haraççıİstanbul bölgesin de uzun yıllardan beridir Kombi servisi hizmetini sağlamaktayız. İstanbul Haraççı’un en iyi Kombi Servisi olarak tüm hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.İstanbul Beyaz Eşya Servisimizi de ziyaret ederek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kombi bakımı petek temizliği kış gelmeden önce yapılması gereken kış hazırlıkları arasındadır. Haraççı Kombi Servisi elemanlarımız periyodik bakımları ve temizlik işlemlerini de yürütmektedir.

Haraççı ve İstanbul nın tüm bölgelerinde kombi bakımı ve tamirinin yanısıra,kombi ile ilgili her türlü sorununuzun giderilmesi için çözümler üretiyoruz. Vermiş olduğumuz fiyatlar, çözüm süreçleri ve sonrasında talep edeceğiniz ilave tamirat ve bakım ihtiyaçları için doğru adreslerden biride  Şişli Beyaz Eşya Servisidir. İstanbul en iyi kombi Servisi olarak sizlere en kaliteli kombi hizmetlerini sunarız. Haraççı Kombi Servisimizi ,bakım, Kombi Arızası için  arıyıp destek alabilirsiniz. Kombiniz arızalanması Keyfinizi Kaçırmasın! arayın gelelim Haraççı İstanbul genelinede hizmet veriyoruz. Kombi bakım ve onarım işlemleri de firmamız elemanları tarafından İstanbul ve civarına etkin şekilde yapılmaktadır. İstanbul ilimizin Haraççı ilçesinde hizmet vermekte olana Kombi Bakım Tamir Servisimiz ustaları her an hizmetinizde olup, petek temizliği ve kombi temizleme konusunda gayet başarılı ve her zaman gelişmiş ekipmanlarla hizmet sunulur. Kombi servis hizmetimizi İstanbul ilinin geneline verebilmek için çık çalışmaktayız.

Haraççı Klima Servisi

Haraççı Klima Servisi
Haraççı Klima Servisi klima bakım ve tamir işlerin Uygun fiyat avantajlarımızla yapmaktayız. Yeterli donanıma sahip sertifikalı teknisyenleri ile Haraççının her yerine anında hizmet sunmaktadır.

Klimanızın bakıma ve onarıma ihtiyacı varsa,Haraççı klima servisimize ulaşabilirsiniz. İstanbul Haraççı klima servisi olarak, klimanız ile ilgili başınıza gelebilecek her türlü sorun ile özel olarak ilgilenilmektedir. İstanbul klima servisi Haraççı bölgesinde servis araçlarımız ile aynı gün klimaların bakımlarını, uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi ile sağlıyoruz.

İstanbul geneli hizmet veren servislerimiz diğer tüm ilçelerde de hizmet vermektedir. Haraççı klima servisimiz öncü firmalar arasında yer almaktadır. Haraççı  klima servisimizi uygun fiyatları, uzman teknik ekipleri ile ulaşmak istediğiniz her anda kaliteli hizmetiyle yanınızda olacaktır. İstanbul Klima bakım ve tamir servisi için bizi arayın. Haraççı Klima servisimizin iş yoğunluğunun çok yüksek olması, çalışanlarımızın bölgede en iyi hizmeti vermesinden dolayıdır. İstanbul Beyaz Eşya Servisi ve Haraççı klima Servisi olarak, tüm merkez ilçelerde ve Haraççı çevresinde hizmetimiz vardır. Klimaların arızalarında gönül rahatlığıyla, İstanbul Klima Servisi’ni 444 28 46 numaralı telefonlarıyla İstanbul’un her noktasından arayabilirsiniz. İstanbul Klima bakımı diyince aklımıza ilk gelen şey, klima parçalarının onarım ve bakımını zamanında yapmak ve klimaların düzgün bir şekilde çalışmasını sağlamak demektir. Bölge olarak İstanbul tüm ilçelere mobil ekiplerle ulaşım sağlamaktayız. İstanbul klima servisi olarak garantisi bitmiş, marka fark etmeksizin bütün klimalarınız için hizmet vermekteyiz.Ayrıca Boğazköy Beyaz Eşya Servisi sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

 


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz