Çayyolu Beyaz Eşya Servisi

Çayyolu beyaz eşya servisi bünyesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve televizyon tamir, onarım ve yedek parça hizmetleri sunmaktayız.

Çayyolu Beyaz Eşya Servisi

Çayyolu Beyaz Eşya Servisi

444 28 46

Arıza Kayıt Numarası

Beyaz eşyaların kullanımı kolay arıza durumlarında ise ustalık gerektiren cihazlardır. Beyaz eşya servisi seçmeden araştırma yapmanız hem sizin için hem de cihazın sağlığı için önemli bir husustur.

Kaliteli bir beyaz eşya servisi tamir sonrası üzerinde adres, numara ve firma adı bulunan servis fişi ve yaptığı parça değişimlerine 1 yıl garanti sunar. Kaliteli işçilik ile hizmet sunan Çayyolu beyaz eşya servisi ekibimiz parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

Altus, Arçelik, Ariston, Beko, Bosch, Profilo, Vestel, Siemens, Samsung gibi önemli markaların beyaz eşya tamir, bakım ve onarım hizmetleri için 444 28 46 numaramızdan Çayyolu beyaz eşya servisi ile iletişime geçebilir, dilerseni Çankaya Beyaz Eşya Servisi ekibinden de hizmet alabilirsiniz.

Çayyolu Buzdolabı Tamircisi

çayyolu buzdolabı tamircisi

Buzdolabı sürekli kullanılan beyaz eşyalar arısında yer almaktadır. Devamlı elektrik ile çalışan buzdolabı kullanım sırasında dikkat edilmelidir.

Buzdolabı arızaların başında elektrik arızaları ve kullanım hataları yer almaktadır. En çok karşılaşılan arızalar buzdolabının çalışmaması, yeterince soğutmaması, gürültü çıkarması, su akıtması, buzlanma ve karlanma yapmasıdır. Mamak Beyaz Eşya Servisi her türlü arızalara hakim elemanlar ile çalışmaktadır.

Buzdolabı tamir servisleri bu noktada yukarı da belirttiğimiz arızalar için sizlere teknik hizmet sunmaktadır. Çayyolu buzdolabı tamircisi servisi beyaz eşya arızalarına hakim sorunları çözebilecek potansiyele sahip kişilerdir. 

Çayyolu Televizyon Tamircisi

Çayyolu televizyon tamircisi

Her marka televizyon tamiri konusunda profesyonel teknik ekibimiz ile garantili iş prensibi ile sizlerin kafasında sorun işareti bırakmadan hizmetimizi sunma amacındayız.

Çayyolu tv tamiri işlemini başlamadan önce fiyat verilir sizin onayınız dâhilinde de tamir işlemleri gerçekleşir.

Çayyolu tv tamiri servisi 20 yıldır bu sektörde hizmet veren Çayyolu bölgesinin tüm mahallelerine televizyon açılmıyor, televizyon ekran tamiri, televizyon görüntü yok, televizyon görüntü yok ses var gibi problemler için çözüm hizmeti sunuyoruz.

Çayyolu Çamaşır-Bulaşık Makinesi Tamircisi 

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi elektronik cihazlar zaman zaman arıza oluşturabilir. Elektronik cihazların arızalarına hiç zaman kaybedilmeden tamir edilmesi önemli bir durumdur. Mevcut arızaların giderilmesi için de Çamaşır ve bulaşık makinesi servisine ihtiyaç duyulur.

Bu arızaların tekrar yaşanmaması ve için Çamaşır ve bulaşık makinesi servisi ekibinden destek almanız gerekmektedir. Aynı zamanda bakımlarını da ihmal etmemelisiniz.

Bakımları ihmal edilmeyen beyaz eşyaların kullanım ömrü de 2-3 katına çıkmaktadır. Bu da arıza olasılığını düşüren bir husustur. Yenimahalle Beyaz Eşya Servisi haftanın 7 günü tamir ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz markalar:

Arçelik
Beko
Vestel
Profilo
Bosch
Miele
Regal
Ariston
Samsung
Hoover
Indesit
AEG Electrolux
Sinbo
Luxell
Whirlpool
Smeg
Esco
Fiesta Beyaz Eşya
Çetintaş
İnoksan
Midea
Sub-Zero Wolf
Bertazzoni
İmmergas
Dominox
Esty
Dijitsu
Icebox
Mekappa
Candy
Liebherr
Termikel
Zanussi
Team Kalorik
ICF Ankastre
Conti
Auer
Arnica
Arçelik Al
Ariete
Nespresso
Ferre Ocak
Seg
Menalux
Fantom
Simton
Tec Supports
Altus
KlimaPlus
Delonghi
Electrolux
Hotpoint-Ariston
Mehtap
Homend
Simfer
Gorenje
Silverline
Buderus
Isısan
Gaggenau
Siemens Mutfak
Whirlpool
Luxell
Sinbo
AEG Electrolux
Indesit
Hoover
Samsung
Ariston
Regal
Miele
Bosch
Profilo
Vestel
Beko


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz