Buzdolabı Kart Tamiri Ne Kadar?

Buzdolabı kart tamiri ne kadar? sorularınız için 444 28 46 numaramızdan Yuvam Teknik bünyesinde çalışan servis elemanlarımıza ulaşarak bilgi alabilirsiniz. 08.00 - 22.00 saatler arası hizmet sağlıyoruz.

Buzdolabı kart tamiri ne kadar

Buzdolabı Kart Tamiri Ne Kadar?

Buzdolabında kart arızaları sıklıkla yaşanan bir durumdur. Bu duruma sebep olan birçok faktör olmakla birlikte en net arıza tespiti için teknik servisler ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı kart tamiri ne kadar? Buzdolabı kart tamiri fiyatı buzdolabının marka ve modeline göre değişecektir.  Bosch, Hotpoint Ariston,  gibi markaları ortalama 400 – 600 tl arası olurken, Arçelik buzdolabı kart fiyatı 250 – 300 tl arasındadır.

Bu belirttiğimiz fiyatlar buzdolabı kart tamiri fiyatı 2021 mart ayı için belirlenmiş fiyatlardır. Güncel fiyat bilgisi için Bosch, Ariston, Arçelik teknik servisler ile iletişime geçmelisiniz.

Buzdolabı kart sorunu buzdolabının çalışmasını engelleyen bir durumdur. Anakarta aşırı voltaj yüklenmesi, buzdolabının hor kullanılması, başka bir buzdolabı parçasında hasar olması gibi durumlar bu durumu tetikleyen sebeplerdir.

Bu durum ile karşı karşıya kaldığınız takdirde teknik servisler ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servis onarımı mümkünse onarımını değil ise de değişimini gerçekleştirecektir. Buna ek olarak buzdolabı kart değişimi hizmetinde güvenilir servislerden hizmet almaya özen göstermelisiniz.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz