Buzdolabı Anakart Fiyatları Beko

Beko buzdolabı anakart fiyatları için 444 28 46 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Orijinal parça değişimi ile 1 yıl garantili anakart değişimi yapmaktayız.

buzdolabı anakart fiyatları beko

Buzdolabı Anakart Fiyatları Beko

Buzdolabının beyni olan anakart arızalandığında genellikle ilk olarak soğutma yapmaz. Soğutmama işlemi anakart arızasından kaynaklanabileceği gibi başka bir arızadan da kaynaklanabilir. Beko buzdolabı hiç soğutmuyor yazımızı okuyarak bu duruma neden olan diğer arızalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Buzdolabı anakart arızalarına sebep olan en yaygın sebebi aşırı voltaj yüklenmesidir. Buzdolabının anakartının regüle edeceği sınırlı bir enerji bulunuyor. Bu sınır aşıldığı zaman buzdolabının elektronik kartı enerjiyi dağıtamayacağından kart yanması gerçekleşebilir.

Bu durumda Beko teknik servis tarafından kartın değiştirilmesi gerekir. Buzdolabı anakart fiyatları Beko cihazında ortalama 250 – 300 tl arası değişmektedir. Fiyatlar her yıl için baz alınmamalıdır. En güncel fiyat bilgisi için Beko teknik servis ile iletişime geçmelisiniz.

Değiştirilen parçanın orijinal Beko marka olmasına özen gösterin. Ayrıca üzerinde değiştirilen parçanın ne olduğu, buna ek olarak firma adresi, telefon numarası, imza ve kaşe de yazmalıdır. Garanti vermeyen, servis fişi bırakmayan Beko teknik servislerden hizmet almamanız sizler açısında olumlu sonuçlar doğurur.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz