Bosch Buzdolabı Anakart Fiyatı

Bosch buzdolabı anakart fiyatı için servisimize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlardan haftanın 7 günü sizlere hizmet sunuyoruz. Yatığımız parça değişimleri 1 yıl garantilidir. 444 28 46 numaramızdan bizlere ulaşabilirisinz.

bosch buzdolabı anakart fiyatı

Bosch Buzdolabı Anakart Fiyatı

Buzdolabı kartı neden bozulur? Buzdolabı ana kart aşırı voltaj yüklenmesi, anakartta alması gerekenden fazla voltaj yüklendiğinde diğer fonksiyonlara güç iletmek de zorlanacaktır. Bu durumda anakart zorlanacağından buzdolabı kart yanması görülebilir.

Diğer bir etken ise, taşınma gibi işlemlerde buzdolabının hasar görmesi. Basit bir sorun gibi gözükse de anakart da arıza oluşabilir.

Buzdolabının içini kapasitesinden fazla doldurmak yine aynı şekilde anakartı etkileyecektir. Anakart yeterli soğutma seviyesine ulaşmak için kendini zorladıkça, hasarlar oluşabilir. Buna ek olarak buzdolabının kapaklarına sert müdahale de bulunmak anakartın hasarlanmasına neden olacaktır.

Bu küçük gibi görünen sorunlar buzdolabınızda büyük bir hasar bırakabilir. Bu durumlar ile karşı karşıyaka kaldığınızda Bosch teknik servis ile görüşerek teknik destek alabilirsiniz.

Bosch buzdolabı anakart fiyatları 400 – 500 tl arası değişmektedir. Fiyatlar buzdolabı anakart fiyatı 2021 mart ayı için geçerlidir. En yeni fiyatlar için Bosch teknik servise ulaşmalısınız.

Bosch buzdolabı anakart değişimi sonrası servis fişinizi unutmayın. Ayrıca garanti süresi boyunca servis fişinizi de saklamalısınız.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz