Ariston Buzdolabı Elektronik Kart Arızası

Ariston buzdolabı elektronik kart arızası ve tamiri için 444 28 46 numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyattan 1 yıl garantili buzdolabı kart değişimi yapmaktayız.

ariston buzdolabı elektronik kart arızası

Ariston Buzdolabı Elektronik Kart Arızası

Buzdolabı gibi elektrik ile çalışan eşyalarda özel kullanım ve bakım gerekir. Kullanım talimatına uygun kullanılan ve periyodik bakımları yapılan cihazlarda arıza olasılığı düşer ve cihazın ömrü artar.

Buzdolabında arızalar kullanıcı hatasından, sistemsel veya elektriksel hatalardan kaynaklı buzdolabında arıza meydana gelebilir.

Ariston buzdolaplarınızda görülen arızalardan olan elektronik kart arızası, tüm sistemi etkileyen kısa sürede müdahale edilmesi gereken sorunlardandır.

Elektronik kart arızasına sebep olan faktörler aşırı voltaj akımı, buzdolabının hor kullanılması ya da buzdolabında başka arızaların olması anakarta zarar veren bir durumdur. Bu durumda Ariston teknik servis ile iletişime geçerek, buzdolabı elektronik kart tamiri hizmeti almalısız.

Eve gelen Ariston teknik servis ile olarak buzdolabını kontrol edecektir. Anakartta arıza olduğu tespit edildikten sonra anakartı sökerek servise götürecektir. Serviste belirli kontrolden geçen anakartın arızası tam olarak tespit edildiğinde, fiyat bilgisi çıkarılarak müşteriye bildirilir.

Onayınız dahilinde kartın tamir işlemi gerçekleşir. Tamiri mümkün değil ise de değişimi orijinal parça ile yapılmaktadır. Tamir ve değişim işlemleriniz sonrası servis fişinizi almayı unutmayın.


  TIKLA ARA 444 2846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz