Arçelik Buzdolabı Anakart Fiyatları

Arçelik buzdolabı anakart fiyatları konusunda en uygun fiyatlardan hizmet veriyoruz. 444 28 46 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı anakart fiyatları

Arçelik Buzdolabı Anakart Fiyatları

Buzdolapları uzun yıllar kullanım, elektronik aksamlar veya kullanıcı hatalarından kaynaklı arızalar meydana getirmektedir. Bu arızalar arasında olan buzdolabı anakart arızası sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Buzdolabında oluşan arızalar genellikle bakımı yapılmadığından kaynaklanmaktadır. Bakım sırasında parçalar kontrolden geçeceğinden arıza durumunda hemen müdahale edilip, fazla maliyet çıkarılmadan sorun çözülecektir.

Arçelik buzdolabı anakart fiyatları ise, ortalama 250 – 300 tl arası değişmektedir. Fakat bu fiyatlar Arçelik buzdolabı anakart fiyatı 2021 mart ayı için geçerli fiyatlarıdır. En basit örneği, doların artması gibi bir faktör olduğundan birçok şey gibi anakart fiyatları da değişecektir.

Bu yüzden güncel fiyat bilgisi için Arçelik teknik servis ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır. Arçelik buzdolabı anakart değişim hizmeti sonrası Arçelik servisinden servis fişinizi almayı unutmayın. Servis fişi vermeyen servisler genellikle işi bilmeyen baştan savma yapan firmalardır. Bu yüzden bu tür servislerden uzak durmalısınız.

Servis fişi üzerinde yazması gereken, firma adı, firma telefon numarası, imza ve kaşe mutlaka yazmalıdır.


  TIKLA ARA 444 95 87   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler

İletişim

Beyaz Eşya Servisi ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz